Futureal Financing Pool Poland GP Sp. z o.o. Sp. k-a logo

Futureal Financing Pool Poland GP Sp. z o.o. Sp. k-a

Warszawa, Ul. Złota 59
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Projekty i inwestycje w Europie Środkowej

Ze zrealizowanymi inwestycjami o wartości przekraczającej 600 mln euro i przygotowywanymi projektami o wartości ponad 1 biliona euro, Futureal jest jedną z wiodących firm inwestycyjno – deweloperskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka specjalizuje się w realizacji projektów mieszanych, rewitalizacji obszarów miejskich oraz inwestycjach mieszkaniowych, biurowych i handlowych.

Z zespołem najwyższej klasy profesjonalistów

Zespół zatrudniony przez Grupę Futureal liczy blisko 80 doświadczonych specjalistów rynku nieruchomości. Współpracujemy ze sobą w dynamicznej i przyjaznej atmosferze, zaś integralność zespołu wzmacniają wyznawane przez nas wspólnie wartości: uczciwość, kreatywność, wytrwałość, duch współpracy.

W partnerstwie z Miastami i Inwestorami

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu doświadczeniu, innowacyjnemu i odpowiedzialnemu podejściu do realizowanych zadań, stabilnej pozycji finansowej, znajomości uwarunkowań lokalnych oraz międzynarodowym relacjom, jesteśmy najlepszym długoterminowym partnerem dla miast, najemców i inwestorów we wszystkich obszarach rynku nieruchomości, w tym także dla zakrojonych na szeroką skalę projektów mieszanych.

Tworzenie trwałych wartości dla naszych Klientów, Najemców i Społeczności lokalnych

Naszym celem jest tworzenie trwałej wartości dla naszych klientów, najemców oraz lokalnych społeczności, z którymi współpracujemy. Wierzymy, że naszym obowiązkiem jest ograniczenie do minimum oddziaływania na środowisko naturalne poprzez zrównoważony rozwój i tworzenie projektów z doskonałym zrozumieniem i poszanowaniem specyfiki oraz wyjątkowości miejsca.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Futureal Financing Pool Poland GP Sp. z o.o. Sp. k-a logo
Futureal Financing Pool Poland GP Sp. z o.o. Sp. k-a
Warszawa, Ul. Złota 59
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: