FRANCZEWSKA NIERUCHOMOŚCI S.C. logo

FRANCZEWSKA NIERUCHOMOŚCI S.C.

Lublin, ul. Wróbla 66/U5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nasz zespół to ludzie z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i pełni pasji w tym co robią. Doradzając osobom kupującym lub wynajmującym nieruchomości zawsze angażujemy się w pełni i dajemy z siebie wszystko. Doświadczenie sprawia, że w pracy kierujemy się nie tylko schematami, a również sercem i intuicją. Wciąż stawiamy przed sobą wyzwania i nie przestajemy się rozwijać. Dlaczego jesteśmy tak skuteczni ? Bo zawsze mamy dobry plan i potrafimy go realizować.

Rynek nieruchomości obsługujemy w pełnym zakresie. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż mieszkań, domów, działek i nieruchomości komercyjnych jak również ich wynajem. Nikt nie znajdzie tylu aktualnych ofert nieruchomości z lubelskiego rynku pierwotnego, bo od wielu lat skutecznie sprzedajemy mieszkania i domy deweloperskie. Wiemy o nich wszystko.

Nasi klienci mogą skorzystać też z usług doświadczonych doradców finansowych, którzy znajdą najkorzystniejszy kredyt hipoteczny.

Zespół projektantów pomoże zadbać o funkcjonalność i estetykę każdej nieruchomości.

Dział zarządzania nieruchomościami zakorzeniony jest w markach FD Consulting Nieruchomości i FD Zarządzanie Nieruchomościami należącymi do tej samej grupy kapitałowej. Wiemy, że bardzo trudno jest zadowolić tak liczną grupę Mieszkańców, ale każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

FRANCZEWSKA NIERUCHOMOŚCI S.C. logo
FRANCZEWSKA NIERUCHOMOŚCI S.C.
Lublin, ul. Wróbla 66/U5
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: