FOR-BUD logo

FOR-BUD

podlaskie, Sienkiewicza 7A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą deweloperską. Pomimo niedługiej obecności na rynku posiadamy spore doświadczenie w prowadzeniu biznesu. Naszym mottem jest "Wygodnie mieszkaj, zdrowo żyj".

W codziennej pracy dokładamy wszelkich starań aby mieszkania przez nas oferowane posiadały wysoki, solidny standard wykończenia przy zachowaniu umiarkowanej ceny. Lokalizacja jaką wybraliśmy na naszą bieżącą inwestycje jest nieprzypadkowa. Czarna Białostocka to ciche i malownicze okolice, miejscowość położona blisko Białegostoku, a w środku Puszczy Knyszyńskiej.

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które przygotowaliśmy na naszej stronie wraz z krótkim opisem naszej działalności, kontakt do nas oraz inwestycje, które obecnie prowadzimy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań nasze biuro chętnie pomoże, doradzi, odpowie na każde Państa zapytanie .

Kontakt

FOR-BUD logo
FOR-BUD
podlaskie, Sienkiewicza 7A
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: