Firma Ki Klemens Imioła logo

Firma Ki Klemens Imioła

O nas
Kontakt

Informacje o nas

Właścicielem i administratorem inwestycji WIERZBOWA jest Firma Ki Klemens Imioła. W budynku mieści się również biuro spółki IMSO Ki Sp. z o.o.. Prezesem Zarządu i właścicielem obu podmiotów jest Klemens Imioła.

Jako administrator nieruchomości WIERZBOWA Firma Ki dba o bezpieczeństwo i komfort swoich mieszkańców. Nieustannie wprowadza udogodnienia w postaci stojaków na rowery czy ławek na dziedzińcu budynku, które znajdują uznanie w oczach kolejnych właścicieli mieszkań przy WIERZBOWEJ.

Firma Ki Klemens Imioła/IMSO Ki Sp. z o.o. od 1990 roku jest jednym z najważniejszych dystrybutorów paliw w północnej Polsce, a obecnie właścicielem najnowocześniejszej na Pomorzu Środkowym bazy paliw, która posiada pojemność ponad 1 milion litrów. Na terenie województw zachodniopomorskiego i pomorskiego koordynatorem sprzedaży jest centrala firmy w Koszalinie, natomiast na terenie Wielkopolski biuro handlowe w Poznaniu.

W 2008 roku IMSO Ki znalazła się w gronie laureatów plebiscytu „Filary Polskiej Gospodarki 2008”, a w 2012 roku Dziennik Puls Biznesu potwierdził przynależność IMSO Ki Sp. z o.o. do elitarnego klubu Gazeli Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Od lat IMSO Ki Sp. z o.o. znajduje się w pierwszym tysiącu największych firm polskich w Rankingu „Rzeczpospolitej” Lista 2000. Od 2014 roku Firma Ki inwestuje również w nieruchomości. Inwestycja WIERZBOWA jest jednym z deweloperskich przedsięwzięć Firmy Ki na terenie Polski.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Firma Ki Klemens Imioła logo
Firma Ki Klemens Imioła
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: