eXimaco development logo

eXimaco development

pruszkowski, Kajetany, ul. Poranka 5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą rodzinną działającą w sektorze usług budowlanych od 35 lat. Na przestrzeni lat zakres realizowanych przez nas usług uległ znacznemu rozszerzeniu, a my sami zaczęliśmy specjalizować się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych. Inwestycje zrealizowane pod szyldem Eximaco znajdują się na terenie województwa mazowieckiego, gdzie skoncentrowana jest nasza działalność od wielu lat.

Realizując zlecenie na budowę domu myślimy przede wszystkim o potrzebach naszych klientów, z tego powodu stawiamy na kompleksowość usługi i współpracę z najlepszymi specjalistami w branży. Jakość inwestycji jest dla nas równie ważna wówczas, gdy powstają całe osiedla domów. W takiej sytuacji staramy się budować tak, jakbyśmy sami mieli zamieszkać w jednym z nich.

To co nas wyróżnia to podejście do klienta. Każdy jest dla nas indywidualną osobowością, która posiada własne potrzeby i możliwości. Nie budujemy na masową skalę. Cenimy sobie kameralne i przytulne inwestycje, które stają się dla naszych klientów ciepłym i rodzinnym domem na długie lata.

Kontakt

eXimaco development logo
eXimaco development
pruszkowski, Kajetany, ul. Poranka 5
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: