Esc Sp. z o.o. logo

Esc Sp. z o.o.

Piła, ul. Bydgoska 153
O nas
Kontakt

Informacje o nas

ESC jest firmą deweloperską działającą od 2004 roku. Spółka realizuje inwestycje w trzech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, budownictwie jednorodzinnym oraz pośrednictwie nieruchomości zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.

Spółka przy współpracy z Pracownią architektoniczną Lech Wojtasik, która jest głównym projektatntem, do tej pory zrelizowała:

ponad 100 domów jednorodzinnych między innymi na osiedlu Dolaszewo,

3 budynki wielorodzinne w Pile przy ul. Kadetów oraz Szybowników,

4 kompleksy domów w zabudowie szeregowej przy ul. Kadetów oraz Rodła w Pile,

budynki czterorodzinne przy ul. Książęcej w Pile.

Aktualnie spółka kontynuuje budowę budynków czterorodzinnych na osiedlu Koszyce, przy ul. Książęcej, a także rozpoczyna kolejne nowe inwestycje. Firma rozpoczęła budowę kompleksu domów w zabudowie szeregowej przy ul. Szkolnej w Pile. W najbliższym czasie planuje rozpoczęcie budowy kolejnego budynku wielorodzinnego zlokalizowanego przy ulicy Podchorążych w Pile.

Na zlecenie ESC, Pracownia Architektoniczna Lech Wojtasik zaprojektowała system budownictwa Plus - Energetycznego, który trzymał główną nagrodę w dziedzinie zrównoważonego rozwoju na największych na świecie targach nieruchomości w Cannes.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Esc Sp. z o.o. logo
Esc Sp. z o.o.
Piła, ul. Bydgoska 153
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: