Energetik Polska Sp. z o.o. logo

Energetik Polska Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Grunwaldzka 14a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firmę Energetik Polska stworzyło dwóch inżynierów z dużym doświadczeniem. Budynki, które tworzymy są wynikiem naszej pasji i wielogodzinnej pracy nad każdym szczegółem projektu. Ciekawi nas wykorzystanie nowych technologii w budowaniu miejsc ekologicznych, bezpiecznych i energooszczędnych. Budownictwo jest dla nas czymś więcej niż pracą. Doskonalimy swoje umiejętności poprzez ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Wierzymy, że za każdą wielką pasją stoi olbrzymia wiedza.

Zależy nam, by ludzie kupujący nasze mieszkania, otrzymali przestrzeń najwyższej jakości, luksusową, ekologiczną, bezpieczną i przede wszystkim wyjątkową. Chcemy dzielić się z Wami efektami naszej ciężkiej pracy, ponieważ wierzymy, że będziecie w niej szczęśliwi. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy i o naszej najnowszej inwestycji – skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasze biuro.

Zostaliśmy wyróżnieni diamentem w rankingu miesięcznika Forbes w kategorii firm w województwie Warmińsko-Mazurskim.

Kontakt

Energetik Polska Sp. z o.o. logo
Energetik Polska Sp. z o.o.
Olsztyn, ul. Grunwaldzka 14a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: