Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Enereco Grzegorz Pieńkowski i Arkadiusz Żukowski s.c. logo

Enereco Grzegorz Pieńkowski i Arkadiusz Żukowski s.c.

Kobyłka, ul. Kwiatowa 25
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółka enereco założona została w 2012 roku przez dwóch wspólników Arkadiusza Żukowskiego oraz Grzegorza Pieńkowskiego. Obaj wspólnicy działali już wcześniej w branży mieszkaniowo budowlanej.

Arkadiusz Żukowski prowadzi działalność nieprzerwanie od 2004 roku. Doświadczenie zdobyte w trakcie jego pracy w branży budownictwa, obrocie nieruchomościami oraz kredytów hipotecznych oraz wiedza zdobyta na studiach ekonomicznych procentuje teraz w działalności spółki. Podobnie jak doświadczenie drugiego ze wspólników Grzegorza Pieńkowskiego prowadzącego działalność nieprzerwanie od 2010 roku budując w tym czasie kilkadziesiąt domów i wykańczając je pod klucz.

Misja firmy to budowa ekologiczna z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, nasze budynki charakteryzuje energooszczędność oraz dbałość o detale. Wszystko to próbujemy osiągnąć przy maksymalnie zoptymalizowanych nakładach finansowych. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować najkorzystniejszą ofertę na rynku w stosunku cena do jakość.

Kontakt

Enereco Grzegorz Pieńkowski i Arkadiusz Żukowski s.c. logo
Enereco Grzegorz Pieńkowski i Arkadiusz Żukowski s.c.
Kobyłka, ul. Kwiatowa 25
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023