ENCO Sp. z o.o. logo

ENCO Sp. z o.o.

Rybnik, ul. Kolejowa 26
O nas
Kontakt

Informacje o nas

CO ROBIMY?

Budujemy na terenie Rybnika domy i mieszkania dla wymagających; atrakcyjne zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie, posiadające dopracowaną formę architektoniczną.

NASZA MISJA.

Chcemy sprostać wymaganiom ludzi posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycji i dewelopera. Chętnie służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucie komfortu i satysfakcji z użytkowania wspólnie wybudowanego mieszkania bądź domu.

JAK JĄ REALIZUJEMY?

Wszystkie inwestycje planujemy z dużą starannością: projekty przedsięwzięć budowlanych przygotowujemy we współpracy z najlepszymi projektantami, a realizację powierzamy doświadczonym firmom budowlanym. Wiele uwagi poświęcamy doborowi lokalizacji naszych inwestycji gdyż poczucie komfortu i satysfakcji z użytkowania mieszkania bądź domu wiąże się ściśle jego położeniem .

W naszych inwestycjach wykorzystujemy technologie tradycyjne uznając iż w naszych warunkach sprawdzają się one najlepiej. Wprawdzie nie są to najtańsze technologie na rynku ale uważamy, że warto zainwestować trochę więcej aby potem przez długi czas cieszyć się wysokim komfortem użytkowania.

Jeżeli poszukujecie Państwo pięknego lokum i zależy Wam na współpracy z pewnym partnerem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

ENCO Sp. z o.o. logo
ENCO Sp. z o.o.
Rybnik, ul. Kolejowa 26
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: