EM Krzysztof Dobosz logo

EM Krzysztof Dobosz

Warszawa, ul. Kleczewska 11/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

APARTAMENTY KASZUBSKA to kameralny luksusowy dom, przyjazny jego mieszkańcom. Wysoki standard wykończenia budynku i świetna lokalizacja sprawiają, że usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów.

Budynek ma kształt litery U. Wewnętrzny dziedziniec to znakomite miejsce do rekreacji i zabaw, pełne zieleni i światła. Ten komfortowy dom jest bardzo nowoczesny a dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów wykończeniowych, takich jak drewno, odbierany jako niezwykle ciepły.

Zaprojektowano w nim 47 mieszkań o powierzchni od 30 do 96 m², dostępnych z trzech klatek z dużymi wygodnymi windami. Powierzchnie mieszkalne zostały stworzone z myślą o osobach poszukujących przestrzeni optymalnych, funkcjonalnych i łatwych w aranżacji. Mieszkania są bardzo dobrze doświetlone, z przestronnymi balkonami od strony wewnętrznego, zielonego dziedzińca.

W podziemnym garażu zaplanowano 58 miejsc parkingowych, przy których wydzielono dodatkowo komórki lokatorskie. Nowoczesne windy zapewniają wygodną komunikację wewnątrz budynku, również z garażami.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

EM Krzysztof Dobosz logo
EM Krzysztof Dobosz
Warszawa, ul. Kleczewska 11/1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: