Eibel logo

Eibel

Rawicz, ul. Kamińskiego 23
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma EIBEL została założona w 1996 roku przy współudziale firmy EIBEL GmbH w Malschwitz - znaczącego producenta stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i aluminium w Niemczech. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości okien i drzwi z PCV i aluminium, fasad, ogrodów zimowych i witryn. Okna PCV produkowane są w systemie KBE z okuciami firm WINKHAUS i Romb. Dostawcami systemów aluminium są m.in.: Ponzio, Aliplast i Profilatti. Wykonujemy okna o każdym kształcie, kolorze i wymiarze. Sami wykonujemy okna łukowe. Posiadamy wszystkie wymagane prawem aprobaty, certyfikaty i deklaracje zgodności.

Ponadto oferujemy rolety zewnętrzne i materiałowe, moskitiery, bramy garażowe i wjazdowe i systemy ogrodzeń wiodących producentów krajowych i europejskich. Do naszych partnerów handlowych należą m.in.: Hoermann, Normstahl, Novoferm, Wiśniowski, Portos, SKS- Stakusit, Big-Tor.

Posiadamy doświadczenie zarówno w obsłudze klientów indywidualnych jak i jednostek budżetowych oraz firm budowlanych. Wyroby nasze sprzedajemy zarówno w kraju jak i za granicą. Wieloletnie doświadczenia właścicieli pozwalają zaspokoić wysokie wymagania naszych klientów.

Posiadamy krótkie terminy realizacji zamówień oraz profesjonalna obsługę.

Prowadzimy również działalność developerską w zakresie domów jedno i wielorodzinnych, a zdobyte tu doświadczenie chętnie wykorzystujemy dla naszych klientów.

Posiadamy w sprzedaży 35 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Mierosławskiego
  gotowe

  Mierosławskiego

  od 11 700 /m2
  ul. Mierosławskiego , Leszno(1 km od centrum)
  Eibel

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Eibel logo
Eibel
Rawicz, ul. Kamińskiego 23
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: