Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Efekt Spółka z o.o. logo

Efekt Spółka z o.o.

Gorzów Wielkopolski, ul. Narutowicza 6
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa EFEKT powstało w grudniu 1989 roku. Firma od swojego początku istnieje jako firma rodzinna, dzięki uzupełniającemu się tandemowi inżynierów Zenona Banasia i Justyny Flader-Banaś. Firma powstała w okresie, gdy zmieniająca się w procesie transformacji ustrojowej gospodarka rynkowa tworzyła zapotrzebowanie na dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa budowlane, potrafiące zaspokoić rosnący popyt na nowoczesne mieszkania. Slogan "Od projektu do Efektu" stał się myślą przewodnią przy organizacji firmy i jednym z powodów jej pierwszych sukcesów. Początki P.O.B. EFEKT to pracownia projektowa i pion wykonawstwa. Nasza firma w tym okresie zaczęła koncentrować swoją działalność na wielorodzinnym budownictwie mieszkaniowym. Pierwszy wielorodzinny budynek mieszkalny został wykonany na zlecenie Spółdzielni Mieszkaniowej "Włókno" z Gorzowa Wielkopolskiego. Budynek ten został oddany do użytku w 1991 roku a doświadczenie zdobyte podczas tych wczesnych realizacji pozwoliło na udany start i sprawne wykonawstwo własnych projektów. Od 1995 roku firma zaczęła realizować inwestycje budownictwa mieszkaniowego we własnym zakresie i stała się firmą deweloperską. W trakcie całego okresu swojej działalności P.O.B. EFEKT starało się udoskonalać jakość i funkcjonalność budowanych domów wielorodzinnych. Dziś stosujemy nowe i coraz lepsze materiały, nowe rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne oraz przywiązujemy wielką wagę do kompozycji terenów wokół budowanych zespołów mieszkalnych.

Posiadamy w sprzedaży 10 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Londyńska II - etap II
  gotowe
  Inwestycja którą obecnie prowadzimy polega na budowie zespołu dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych, przy ul. Londyńskiej w Gorzowie Wlkp. Znajduje się ona w zachodniej części miasta, w pobliżu rezerwatu "Gorzowskie Murawy". Teren pod zabudowę tego zespołu mieszkalnego ograniczony jest ulicami Stalową, Londyńską i projektowaną ulicą Haską, która biegnie przez działkę 360/255, wydzieloną

  Londyńska II - etap II

  od 6 800 /m2
  ul. Londyńska, Gorzów Wielkopolski(2.7 km od centrum)
  Efekt Spółka z o.o.

Kontakt

Efekt Spółka z o.o. logo
Efekt Spółka z o.o.
Gorzów Wielkopolski, ul. Narutowicza 6
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023