Eco Plus logo

Eco Plus

wrocławski, Kamień, Arki Bożka
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą deweloperską z długoletnim stażem. Doświadczenie w branży budowlanej zdobywamy od 1992 roku. Posiadamy na swoim koncie kilka realizacji osiedli domów jednorodzinnych - m.in. Osiedle Słoneczne przy ul. Pogodnej w Rybniku.

Jesteśmy świadomi, iż sukces rynkowy w dużej mierze uzależniony jest od jakości realizowanych przez nas usług i umiejętnego dostosowania oferty do wymagań i oczekiwań naszych Klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas obiekty łączyły w sobie nie tylko najwyższą jakość wykonania lecz także były komfortowe, przyjazne w użytkowaniu i maksymalnie funkcjonalnie.

Posiadamy zgrany zespół specjalistów i fachowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom staranność wykonania, terminowość realizacji oraz skuteczną współpracę.

Kontakt

Eco Plus logo
Eco Plus
wrocławski, Kamień, Arki Bożka
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: