Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dsn Sp. z o.o. logo

Dsn Sp. z o.o.

Grudziądz, ul. Waryńskiego 65
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Naszym celem jest zaoferowanie Państwu solidnych i ciepłych domów wolnostojących lub w zabudowie bliźniaczej, w dogodnej lokalizacji, blisko natury, z dala od hałasów miejskich, a jednocześnie z dobrym połączeniem komunikacyjnym.

Korzystamy z najlepszych projektów dostępnych w kraju, budujemy zarówno na własnych gruntach, jak i na gruntach Klientów.

Nasze inwestycje realizujemy z materiałów tradycyjnych, to jest ekologicznych i trwałych, zapewniających eksploatację przez długie lata. Stosujemy znane i sprawdzone technologie. Organizujemy i nadzorujemy cały projekt począwszy od nabycia gruntu poprzez budowę i ostateczną sprzedaż.

Naszym klientom pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu, oferujemy pomoc w zagospodarowaniu terenu wokół domu, projektowaniu i zakładaniu ogrodu oraz dokonaniu wszelkich formalności.

Kupując dom u nas, zaoszczędzicie Państwo swój czas i nie narazicie się na niesolidnych wykonawców.

Domy nasze spełniają wszystkie warunki kwalifikujące je do otrzymania dopłaty kredytowej, udzielanej w ramach rządowego programu "Mieszkanie dla Młodych".

Kontakt

Dsn Sp. z o.o. logo
Dsn Sp. z o.o.
Grudziądz, ul. Waryńskiego 65
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023