Dom&House logo

Dom&House

Sopot, Dolny Sopot, ul. 3 Maja 42/2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Dom & House działa od ośmiu lat na trójmiejskim rynku nieruchomości. Nasz sukces wybudowali ludzie z bogatym, kilkunastoletnim doświadczeniem w szeroko pojętej obsłudze różnych segmentów rynku. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem mieszkań, domów i nieruchomości komercyjnych, zarówno z rynku wtórnego i pierwotnego, a także krótkoterminowym wynajmem ekskluzywnych apartamentów. Świadczymy też usługi dodatkowe, jak doradztwo, pomoc w kredytowaniu oraz wykańczanie wnętrz.

Mamy na koncie wiele prestiżowych projektów sprzedanych i obsługiwanych na wyłączność: komercjalizację apartamentowców Gdańsku, kamienic w Sopocie i innych obiektów na terenie całego Trójmiasta. Współpracujemy z najlepszymi lokalnymi deweloperami sprzedając ich produkty lub działki pod nowe osiedla. Możemy być dumni ze stałej współpracy ze znanymi firmami i instytucjami, jak i sprzedaży większych obiektów komercyjnych: biurowców, pałacyków, kamienic.

Działamy z pasją popartą rzetelną wiedzą. Każdego roku przeprowadzamy kilkaset transakcji, nasz dział apartamentów obsługuje rocznie kilka tysięcy osób z Polski i zagranicy. Naszym klientom świadczymy komplementarne usługi od znalezienia mieszkania, poprzez kredytowanie, wykończenie a następnie sprzedaż i dochodowy wynajem krótkoterminowy lub tradycyjny. Stawiamy na długofalową współpracę z poważnymi partnerami, współpracując jednocześnie z indywidualnymi Klientami przy jednorazowych transakcjach.

Kontakt

Dom&House logo
Dom&House
Sopot, Dolny Sopot, ul. 3 Maja 42/2
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: