Dombud s.c. logo

Dombud s.c.

Września, ul. gen. T.Kutrzeby 5L/14
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Dombud s.c. powstała w 2005 roku, na terenie województwa wielkopolskiego. Jest firmą deweloperską o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego.

Obszar działalności obejmuje całość procesu deweloperskiego – od pozyskania gruntów, poprzez projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy mieszkania, o wyższym standardzie użytkowym, w przystępnych cenach łączących komfort i jakość wykonania. Działalność firmy Dombud s.c. nie kończy się tylko na etapie realizacji inwestycji, wspieramy również naszych Klientów w finansowaniu transakcji, pośrednicząc w ofertach najkorzystniejszych na rynku systemach ratalnych.

Naszą misją jest wspieranie klientów w realizacji marzeń o własnym mieszkaniu, a poczucie bezpieczeństwa i ich zadowolenie to dla nas największa satysfakcja z naszej pracy. Ważnym atutem spółki Dombud s.c. jest blisko 30-letnie doświadczenie w branży budowlanej, jednego z współwłaścicieli spółki – pana Jana Nowaka, 100% udziałowca firmy Nowbud Sp. z o.o., generalnego wykonawcy realizowanych projektów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kontakt

Dombud s.c. logo
Dombud s.c.
Września, ul. gen. T.Kutrzeby 5L/14
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: