Developres Sp. z o.o. logo

Developres Sp. z o.o.

Rzeszów, ul. Architektów 1/45
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółka Developres powstała w 2006 roku. Jest to Firmą rodzinna oparta w całości na kapitale polskim. Od początku swojego istnienia koncentrowała się na działalności związanej z kompleksowym przygotowaniem projektów inwestycyjnych związanych z branżą mieszkaniową budownictwa wielorodzinnego począwszy od pozyskania gruntów, współpracy przy opracowaniu Miejscowego Planu Zagospodarowania Terenu, poprzez projektowanie we współpracy z biurem architektonicznym, aż po uzyskanie prawomocnych pozwoleń na budowę, nadzór nad procesem budowy oraz przekazywanie gotowych mieszkań klientom i zarządzanie nimi.

Dbając o bezpieczeństwo zainwestowanych przez naszych Klientów środków pieniężnych, w 2010 roku wspólnicy Spółki podnieśli w pełni wpłacony kapitał zakładowy do kwoty 24 mln PLN.

Dewizą naszej Firmy jest:

dokładne przygotowanie inwestycji pod względem technicznym,szybkość realizacji,bezwzględne dotrzymywanie terminów, wysoki standard wykończenia mieszkań,wysoka jakość stosowanych w budynkach urządzeń technicznych i materiałów,całkowite bezpieczeństwo zainwestowanych przez naszych klientów pieniędzy.

Wykorzystując nowoczesną myśl architektoniczną i stosując wysokiej jakości materiały budowlane oddajemy naszym klientom, zarówno mieszkania w stanie deweloperskim, wykończone „pod klucz" i cieszące się dużym zainteresowaniem „do zamieszkania” z pełną zabudową kuchenną, sprzętami AGD/RTV, meblami itd.

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

Developres Sp. z o.o. logo
Developres Sp. z o.o.
Rzeszów, ul. Architektów 1/45
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: