Developer Piotr Basiewicz logo

Developer Piotr Basiewicz

Ełk, ul. Podmiejska 2A
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Basiewicz. developer z przestrzenią

Developer Basiewicz to marka, której priorytetem jest godne życie domowników. Charakterystyka wszystkich inwestycji developera determinowana jest prestiżowym otoczeniem środowiska naturalnego. Dobór działek do przedsięwzięć budowlanych zawsze określony jest sąsiedztwem mazurskich lasów, parków i błękitnych jezior.

Najdroższe materiały i wizjonerskie projekty architektoniczne tworzą dodaną wartość nabywanych apartamentów. Szacunek do przyszłych mieszkańców inwestycji każe nam ciągle zaskakiwać i wznosić realną jakość życia na nową, ciągle wyższą kondygnację.

Misja własnej wartości…

Developer Basiewicz swoimi budowami na progu lasów, parków i jezior przywraca społeczności etos rezydencjalny. W swoich projektach inspiruje się dawnym stylem zespołów parkowych ilustrujących prestiż rodu i walory mieszkańców. Basiewicz ma misję przywrócenia iście europejskiego wzoru dworków, posiadłości symbolicznie obecnych w miastach. Nasze kreacje budowlane aspirują do prawdziwie godnego życia. Zrównoważony budżet inwestycji szanuje możliwości finansowe przyszłych domowników.

Doświadczony budowami

Developer Basiewicz w budowlanym portfolio gromadzi kilka spektakularnych inwestycji. Debiutem inwestorskim była LiliaApartmets ulokowana przy ulicy Najedziornej w Ełku, której przeszkolone tarasy patrzyły prosto w niebieski oczy jeziora. Obecnie koronną inwestycją jest Parkovia residence (parkovia.pl) powstającą wśród szpaleru drzew historycznego parku. Projekt aspiruje do odbudowy idei prestiżowej starówki w Ełku. Budujemy także osiedla z własnym parkiem Asnyka residence (asnyka.pl) z imponującą liczbą ok. 200 jednostek liściastego, parkowego starodrzewu. Tą inwestycją chcemy pokreślić prawdziwą definicję nadużywanego przez deweloperów słowa – park. Naszym zielonym projektem chcemy zdecydowanie odciąć się przyrodniczą kurtyną od nieco betonowego Osiedla Tuwima w Ełku! Naszą dumą jest powstająca 40 metrów od Jeziora Ełckiego Jeziorna residence (jeziorna.pl). Dodatkowo prowadzimy w spółce z developerem Potockim inwestycję w bezpośredniej bliskości sosnowego lasu. Kurortowe osiedle Sosnowa powstało w dawnym wypoczynkowym, mazurskim kurorcie. Wielkie połacie lasu i sosny wpisane do artu notarialnego to nasz atut inwestycyjny. Rezydencjalny styl budownictwa obliguje do użycia najdroższych materiałów.

Ambicja godnego budowania…

Wszystkie przedsięwzięcia developerskie cechuje w tym przypadku bezpośrednia bliskość naturalnych terenów zielonych lub mazurskich akwenów. Naturalna przestrzeń do życia jest nieodłącznym atrybutem przedsiębiorcy. Marka – Basiewicz – to synonim projektowania z szacunkiem dla godności osoby. Wszystkie inwestycje swoją skalą i rozmachem uwzględniają wyjątkowość przyszłych domowników. Przestrzeń działań developera oferuje miejsce w Ełku do godnego bycia człowiekiem. Najdroższe materiały użyte do budowy inwestycji służą komfortowi mieszkańców i są spójne z utrwaloną rangą przedsiębiorcy.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Developer Piotr Basiewicz logo
Developer Piotr Basiewicz
Ełk, ul. Podmiejska 2A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: