Delta Construction logo

Delta Construction

Warszawa, Targówek, ul. Syrokomli 5C
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma DELTA CONSTRUCTION  koncentruje się na budowie niewielkich osiedli położonych na obrzeżach Warszawy. Są to zespoły domów jednorodzinnych wolnostojących lub w zabudowie bliźniaczej.Staramy się zawsze aby nasze inwestycje zapewniały nabywcom komfort zarówno mieszkania, poprzez staranny wybór projektów i materiałów budowlanych, jak i wypoczynku, poprzez dobór lokalizacji w rejonach atrakcyjnych pod względem krajobrazowym.

Obecnie oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie domy bliźniacze w standardzie deweloperskim w zamkniętym osiedlu SŁONECZNE LIPOWO na terenie podwarszawskiego powiatu otwockiego. Ogromną zaletą tego rejonu  jest wspaniały klimat oraz wysokie walory przyrodnicze. Wśród zielonych łąk i wiekowych lasów, urozmaiconych polodowcowymi wydmami leniwie płyną wody Świdra i Mieni. Dlatego aż 70% obszaru gminy objęte jest różnego rodzaju formami ochrony przyrody.Budynki osiedla,  położonego w wyjątkowo malowniczej, spokojnej i bezpiecznej okolicy,   usytuowane są na foremnych, zbliżonych do kwadratu działkach. Projekt tych estetycznych, wygodnych i funkcjonalnych domów powstał w renomowanej pracowni architektonicznej.

Naszym Klientom udzielamy pomocy w uzyskaniu kredytu.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Delta Construction logo
Delta Construction
Warszawa, Targówek, ul. Syrokomli 5C
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: