Dardom logo

Dardom

podlaskie, Sucharskiego 2 A /20
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma „DARDOM" istnieje od 1995 roku i znana jest na lokalnym rynku budowlanym z rzetelności, terminowości i wysokiej jakości wykonywanych usług. Specjalizuje się w przeprowadzaniu inwestycji pod klucz- wykonując cały proces budowlany tj. od pomocy przy projektowaniu, poprzez wykonawstwo aż do odbioru końcowego budynku.

Dysponuje własnym transportem, zapleczem technicznym i sprzętem budowlanym, co pozwala znacznie ograniczać koszty wykonywanych usług i tym samym być konkurencyjnym cenowo. W trakcie wykonywanych inwestycji stosujemy tylko atestowane i dopuszczone przez ITB materiały budowlane.

Pracownicy uczestniczą w szkoleniach przeprowadzanych przez producentów, są na bieżąco zapoznawani z nowymi technologiami i materiałami, które umiejętnie stosują w praktyce. Wysoki poziom wiedzy potwierdzają stosowne certyfikaty wystawiane przez wiodących producentów materiałów budowlanych.

Firma w trakcie swojej działalności stosowała szeroką gamę technologii budowlanych, od budowy i remontów budynków drewnianych w technologii kanadyjskiej, poprzez budownictwo tradycyjne a kończąc na budownictwie prefabrykowanym np. bloki wielomieszkaniowe. Wszystkie zlecenia traktowane są z jednakową uwagą zarówno te wielkie jak i małe rodzinne inwestycje.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Dardom logo
Dardom
podlaskie, Sucharskiego 2 A /20
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: