Chronos Development Sp. z o.o. logo

Chronos Development Sp. z o.o.

Luboń, Hugona Kołłątaja 6
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Zapewniamy dobrą lokalizację oraz ponadczasową architekturę.

Aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji o zakupie miaszkania z naszej oferty w Rokietnicy informujemy, że ceny mieszkań zawierają:

- mieszkania na parterze posiadają ogródki – mieszkania na drugim piętrze mają duże antresole – okna dwukolorowe (wewnątrz białe – rozjaśniają wnętrze, na zewnątrz “złoty dąb” – podkreślają elegancki charakter budynku) – wszystkie okna posiadają rolety zewnętrzne w kolorze “złoty dąb” – balustrady na balkonach są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej – stropy gęsto-żebrowe teriva, dzięki którym unikamy w przyszłości pęknieć na sufitach w mieszkaniach Projektujemy i budujemy komfortowe, funkcjonalne domy oraz mieszkania. Doświadczenie osób z którymi współpracujemy, zdobyte w trakcie realizacji wielu inwestycji, gwarantuje wysoką jakość budowanych przez nas mieszkań.

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

Chronos Development Sp. z o.o. logo
Chronos Development Sp. z o.o.
Luboń, Hugona Kołłątaja 6
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: