Budzam Sp. z o.o. logo

Budzam Sp. z o.o.

Zamość, ul. Kresowa 4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma BUDZAM Sp. z o.o. w Zamościu ul. Kresowa 4 powstała na bazie firmy Zamojskie Centrum Budownictwa ZAMBUD Sp.j. w Zamościu działającej od 1996 roku. Od 2003 roku jako BUDZAM Sp. z o.o.

1. Realizujemy budowę osiedla domków jednorodzinnych "Os. Pod Modrzewiem" w Kalinowicach Rządowych gm. Zamość. Osiedle realizujemy w oparciu o projekty domków jednorodzinnych "SAMBA" w zabudowie szeregowej. Każdy domek ulokowany na oddzielnej działce z oddzielną Księgą wieczystą. Działki ogrodzone i uzbrojone we wszystkie media tj. energia elektryczna, gaz, kanalizacja z przyłączeniem do sieci kanalizacyjnej, woda ze studni głębinowej dla każdego domu, dojazd do drogi asfaltowej. Wunkcjonalne wnętrza, z garażem wewnątrz bryły domku, każdy domek przesynięty względem domów sąsiednich. Dodwójna ściana w wygłuszeniem pomiędzy szeregami. Na dzień 22.01.2016r pozostały do sprzedania dwa domy. Osiedle składa się z dwóch zespołów po 10 domków. Każdy domek posiada osobną dokumentację.

Kontakt

Budzam Sp. z o.o. logo
Budzam Sp. z o.o.
Zamość, ul. Kresowa 4
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: