Budrem Apartments Sp. z o.o. logo

Budrem Apartments Sp. z o.o.

Warszawa, Sulejkowska 20/6
O nas
Kontakt

Informacje o nas

BUDREM jest firmą pewną i bezpieczną dla swoich partnerów i klientów. W ostatnich czterech latach – bardzo trudnych dla budownictwa – firma aż 10 – krotnie zwiększyła swoje przychody. Dzięki temu firma jest w dobrej kondycji finansowej.

Dla bezpieczeństwa i terminowości prowadzonych inwestycji ważne jest, iż BUDREM dysponuje własną, wysoce fachową ekipą wykonawczą (murarze, tynkarze, zbrojarze) od lat związaną z firmą, która jest w stanie realizować nawet wielkogabarytowe obiekty przemysłowe. Fachowcy ci dobrze sprawdzili się także przy budowie kilku budynków przemysłowych (sortowni owoców) zrealizowanych w ostatnich latach przez BUDREM na rzecz rolnictwa. Firma funkcjonuje w oparciu o czytelny schemat organizacyjny, umożliwiający efektywne zarządzanie i określającym precyzyjnie podział zadań, kompetencji i odpowiedzialności.

Atutem firmy jest także nowoczesny i stale odnawiany park maszynowy.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Budrem Apartments Sp. z o.o. logo
Budrem Apartments Sp. z o.o.
Warszawa, Sulejkowska 20/6
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: