Budmax Bartoszyce logo

Budmax Bartoszyce

warmińsko-mazurskie, Armii Ludowej 1D
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo budowlane "BUDMAX"jest dynamicznie rozwijającą się firmą powstałą w 2004r. Jej właścicielem jest mgr inż. Dariusz Małek.

Początkowo specjalizowaliśmy się w robotach typowo wykończeniowych, ale z czasem rozszerzyliśmy zakres swojej działalności i w chwili obecnej proponujemy bardzo szeroki zakres usług budowlanych.

Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest prowadzenie prac budowlano-montażowych, remontów, modernizacji w zakresie budownictwa ogólnego, przemysłowego i mieszkaniowego. Firma prowadzi inwestycje na zasadzie generalnego wykonawstwa lub wykonywania inwestycji "pod klucz". Realizujemy inwestycje i zlecenia głównie na rynku lokalnym, ale także na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Świadczymy usługi dla indywidualnych odbiorców oraz instytucji (Zamówienia Publiczne) czego dowodem są liczne referencje, które uzyskaliśmy. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie budownictwa pozwala nam na świadczenie usług o wysokiej jakości.

Budmax deweloper.

W chwili obecnej firma koncentruje swoją działalność na budownictwie deweloperskim.

Kontakt

Budmax Bartoszyce logo
Budmax Bartoszyce
warmińsko-mazurskie, Armii Ludowej 1D
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: