Budman logo

Budman

Knurów, Generała Ziętka
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Budman powstała w 1989 roku w Gliwicach, jako firma budująca domy jednorodzinne. Cztery lata później przedsiębiorstwo poszerzyło swoją działalność o handel materiałami budowlanymi firmy Röben w województwie śląskim.

Sprzedaż obejmowała cegły klinkierowe, płytki elewacyjne, płytki posadzkowe, cegły brukowe, pustaki oraz dachówki ceramiczne. W 1995r. Röben uruchomił nowo powstałą fabrykę ceramiki budowlanej w Środzie Śląskiej, a "Budman" przekształcił się w firmę o profilu handlowym stając się magazynem fabrycznym Röben.

Pod koniec 1998r. firma "Budman" przeniosła swoją siedzibę z ul. Łabędzkiej 26 na ul. Cmentarną 6. Na nowym miejscu powstaje budynek administracyjno-biurowy o powierzchni użytkowej 700m2 oraz plac składowy o powierzchni 8000m2.

W 2000r. "Budman Mańko - Ceramika Budowlana" nawiązała bezpośrednią współpracę z firmą "Creaton" produkującą dachówki ceramiczne. W tym samym roku rozpoczęto też współpracę z firmą Rheinzink. Produktem tego przedsiębiorstwa jest blacha tytan cynk oraz wyroby gotowe odwodnień dachów. W 2005r. nasza firma zaczęła owocną współpracę z austriacką firmą STUBAI, która produkuje najwyższej jakości narzędzia dekarskie, murarskie, elektryczne, noże kuchenne oraz sprzęt alpinistyczny. Obecnie prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną wyrobów ceramiki budowlanej oraz akcesoriów dachowych. W trosce o dobro klientów oferta firmy jest nieustannie poszerzana , zapewniając klientom komfort zakupów odpowiednich wyrobów podczas kolejnych etapów inwestycji.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Budman logo
Budman
Knurów, Generała Ziętka
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: