BPN Nieruchomości logo

BPN Nieruchomości

Elbląg, Al. Grunwaldzka 31
O nas
Kontakt

Informacje o nas

BPN to największa i jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie, w branży nieruchomości. Nasza firma istnieje od 1994 roku. Posiada cztery swoje placówki w Elblągu, na Mierzei Wiślanej w Sztutowie, Malborku a od 2012 roku również w Braniewie przy ul. Gdańskiej (obok banku PKO B.P). Jesteśmy znani z wysokiej jakości usług opartych na rzetelnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy blisko Klientów i ich potrzeb. Cieszymy się zaufaniem klientów indywidualnych i partnerów biznesowych. BPN to jedyna firma w Elblągu, której swoje interesy powierzają najwięksi w regionie deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorcy.

Specjalizujemy się również w obsłudze rynku wtórnego. Jeśli zamierzacie Państwo kupić lub sprzedać mieszkanie, dom, albo działkę, to trafiliście pod najlepszy adres. Sprzedaż nieruchomości w dzisiejszych czasach wymaga jej specjalnego przygotowania, zweryfikowania pod względem stanu prawnego, przygotowania odpowiedniej wizualizacji i działań marketingowych. Dzięki doskonałej znajomości rynku nieruchomości i doświadczeń nabytych w ponad 18 letniej historii BPN zawsze mocno angażujemy się w realizację powierzonych nam zadań.

Nasze działania sprawdziły się w latach hossy ale co najważniejsze są skuteczne również w trudnych czasach. Oferta BPN – to nie tylko doprowadzenie do zawarcia transakcji kupna i sprzedaży, ale również kompleksowa pomoc we wszelkich towarzyszących czynnościach, fachowe doradztwo przy wyborze najlepszej nieruchomości, znalezieniu najlepszego sposobu finansowania, pomoc w załatwianiu spraw formalnoprawnych.

Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy najnowszej generacji system oferowania nieruchomości. Dzięki nowym technologiom Państwa oferta automatycznie pojawia się na kilkunastu stronach internetowych, w tym agencji nieruchomości współpracujących w ramach Elbląskiej Korporacji Nieruchomości, ogólnopolskich portalach branżowych i innych stronach ogłoszeniowych. Dostęp do Państwa oferty mają również agencje zaprzyjaźnione współpracujące w ramach grupy Elbląscy Pośrednicy. Każda oferta jest wyświetlana na monitorach ponad 500 agencji nieruchomości w całej Polsce. Nowoczesny system ułatwia i przyspiesza również podjęcie decyzji związanych z planowaną transakcją zakupu. Pełna wizualizacja, rzetelny opis, lokalizacja i koszty transakcji to narzędzia umożliwiające uzyskanie szerokiej wiedzy o poszukiwanej nieruchomości. Zadowolenie Klientów to dla nas najważniejsza miara oceny podejmowanych działań.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

BPN Nieruchomości logo
BPN Nieruchomości
Elbląg, Al. Grunwaldzka 31
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: