Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

BPI Real Estate Poland & Revive Poland logo

BPI Real Estate Poland & Revive Poland

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

BPI Real Estate jest spółką deweloperską prowadzącą działalność w Belgii, Polsce i Luksemburgu. Firma powstała ponad 30 lat temu, od tego czasu zdobywając ogromne doświadczenie na rynku nieruchomości mieszkaniowych, biurowych oraz handlowo-usługowych. Inwestycje dewelopera wyróżnia przede wszystkim innowacyjność oraz dbałość o szczegóły - urbanistyczne, architektoniczne, konstrukcyjne, ekologiczne, społeczne, w efekcie tworząc przyjazne i harmonijne miejsca do życia i pracy.

BPI Real Estate należy do belgijskiej grupy kapitałowej CFE powstałej w 1880 roku i notowanej na giełdzie Euronext w Brukseli. Grupa CFE zatrudnia obecnie ponad 8000 pracowników na wszystkich kontynentach, prowadząc działalność w trzech kluczowych obszarach. Pierwszym z nich, za który odpowiada spółka DEME, jest działalność w zakresie robót związanych z pogłębianiem akwenów wodnych, inżynierii środowiskowej oraz inwestycji hydrotechnicznych i infrastrukturalnych. Drugim filarem działalności grupy jest generalne wykonawstwo w zakresie robót budowlanych, technicznych i tych związanych z infrastrukturą kolejową prowadzonych pod marką CFE w Belgii, Luksemburgu, Polsce i Tunezji. Trzecim filarem, za który odpowiada BPI Real Estate, jest działalność deweloperska obejmująca inwestycje na rynku nieruchomości. Nowym obszarem działalności grupy jest proekologiczne budownictwo z drewna realizowane poprzez spółkę Wood Shapers z siedzibą w Luksemburgu.

Revive to belgijska spółka deweloperska z siedzibą w Gandawie. Misją Revive jest rewitalizacja terenów poprzemysłowych o bogatej historii, będąca istotną częścią tworzenia wysokiej jakości dzielnic mieszkaniowych. Od 14 lat Revive odpowiedzialnie przebudowuje tereny poprzemysłowe w Belgii, Portugali oraz w Polsce. Ułatwia mieszkańcom czerpanie radości ze zrównoważonego stylu życia, dzięki zastosowaniu inteligentnej architektury, nowoczesnych technik budowlanych, ścisłej selekcji dobrej jakości materiałów a także ich recyklingowi.

Za swoje transparentne podejście Revive – jako pierwsza firma belgijska – otrzymała akredytację B Corp przyznawaną podmiotom realizującym strategię zrównoważonego rozwoju, dla których społeczne i ekologiczne cele są równie ważne, co biznes.

Revive to indywidualista wśród deweloperów. Skupia się na odnalezieniu harmonii pomiędzy naturą a potrzebami lokalnej społeczności żyjącej w centrum miasta. Dba zarówno o zielony, jak i miejski charakter dzielnic. Projekty Revive zlokalizowane są w pobliżu lub centrum miasta, dworca lub głównej drogi. Oferują nietypowe rozwiązania, takie jak: otwarte osiedla, ogrody uprawne do wspólnego użytku czy pralnie, których celem jest wzmacnianie lokalnych społeczności. Dla Revive mieszkanie to coś więcej niż tylko budynek. Inwestycje realizowane przez Revive łączą kulturę, życie i wypoczynek.

W Polsce Revive Poland współrealizuje inwestycję Cavallia na terenie dawnych koszar kawaleryjskich w Poznaniu. Revive jest także współwłaścicielem Stoczni Cesarskiej, terenu dawnych stoczni zlokalizowanego w samym centrum Gdańska, któremu stopniowo przywraca dawny blask.

Posiadamy w sprzedaży 169 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Cavallia
  4 kw. 2025
  Cavallia to kilkuetapowa wielkomiejska inwestycja, zaprojektowana zgodnie z koncepcją 15-minutowego miasta, na której terenie powstaną komfortowe mieszkania, a także obiekty biurowe oraz strefa relaksu i usług. Historyczne budynki w których dawniej mieściły się koszary kawaleryjskie zostaną zrewitalizowane i połączone zostaną z nowoczesną zabudową w sposób nieprzytłaczający. Wyrazem szacunku dla

  Cavallia

  od 13 562 /m2
  ul. Jana Matejki 62, Łazarz, Grunwald, Poznań(2 km od centrum)
  BPI Real Estate Poland & Revive Poland

Kontakt

BPI Real Estate Poland & Revive Poland logo
BPI Real Estate Poland & Revive Poland

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023