Bonum - r. logo

Bonum - r.

Bielsko-Biała, ul. Budowlanych 1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Bonum R. działa na bielsko-bialskim rynku deweloperskim od 2007 roku, realizując inwestycje które obejmują budownictwo wielorodzinne. Uregulowana pozycja rynkowa to gwarancja rzetelnego i profesjonalnego wykonania projektu. Od momentu powstania konsekwentnie z każdym rokiem powiększamy swój dorobek inwestycyjny.Wizytówką naszej firmy są wybudowane i oddane do użytku inwestycje na terenie Bielska-Białej.Inwestycje są realizowane z własnych środków, począwszy od zakupu działki, poprzez przygotowanie projektu, uzyskanie wszelkich pozwoleń aż do zakończenia budowy co jest najlepszą gwarancją wykonania i zakończenia inwestycji.Za wyborem mieszkania  z naszej oferty przemawiają nie tylko dobre ceny, świetne położenie, standard wykończenia, ale także możliwość skorzystania z programu wykończenia lokalu pod klucz. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami i osobami z dużym doświadczeniem zawodowym oraz twórczym zapałem.

Nasze działania, to nie tylko proste budowanie, to także kreacja przestrzeni, tworzymy piękne, funkcjonalne i spójnez pozostałą zabudową osiedla.

Nasze lokale mieszkalne to dobra oferta do wyboru mieszkania ale także doskonała inwestycja.

Wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczpospolitej PolskiejData rozpoczęcia działaności gospodarczej 17.11.1987NIP: 547-101-02-36Regon: 008372592

Kontakt

Bonum - r. logo
Bonum - r.
Bielsko-Biała, ul. Budowlanych 1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: