Biuro nieruchomości “4Ściany“ logo

Biuro nieruchomości “4Ściany“

Warszawa, ul. Pl. Konstytucji 3 lok.41
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Biuro nieruchomości “4Ściany“ specjalizuje się w pośrednictwie i sprzedaży mieszkań w Warszawie i okolicach. Jesteśmy w posiadaniu obszernej bazy danych z ofertami sprzedaży domów, działek, mieszkań, lokali użytkowych, powierzchni magazynowych i biurowych. W naszej bazie znajdą Państwo interesujące oferty sprzedaży, kupna, najmu nieruchomości na terenie Żoliborza, Ochoty oraz innych dzielnic Warszawy. Bogata oferta pozwoli sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu możemy Państwu zagwarantować kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, zakupu oraz najmu nieruchomości i działek na terenie Warszawy Centrum, Śródmieścia oraz okolic.

Oferta biura nieruchomości ?4Ściany? skierowana jest głównie do osób poszukujących mieszkania z rynku wtórnego . W swojej bazie mamy zebrane zarówno nieruchomości zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy, jak również domy i mieszkania usytuowane w kameralnej zabudowie w dzielnicach takich jak Białołęka, Bielany, Wola i inne. Nasza obszerna baza lokali, nieruchomości, mieszkań oraz domów z pewnością pozwoli znaleźć odpowiednią ofertę zarówno osobom, które chcą mieszkać w Śródmieściu, jak również tym, którzy preferują dzielnice Warszawy położone na obrzeżach miasta.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Biuro nieruchomości “4Ściany“ logo
Biuro nieruchomości “4Ściany“
Warszawa, ul. Pl. Konstytucji 3 lok.41
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: