BG JACHYM Nieruchomości logo

BG JACHYM Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna, ul. Kowalska 63
O nas
Kontakt

Informacje o nas

BG JACHYM NIERUCHOMOŚCI - kompleksowa realizacja inwestycji!

Firmę BG JACHYM NIERUCHOMOŚCI zbudowaliśmy na silnych fundamentach rodzinnych, dzięki czemu od zawsze tworzymy zespół, który wzajemnie się wspiera i motywuje do działania. Dzięki zaangażowaniu i konsekwencji, już od 14 lat, odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania inwestorów, wyznaczając najwyższe standardy w budownictwie. Stale się rozwijamy i uparcie dążymy do wyznaczonych celów.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście do każdego zadania zostało docenione przez klientów oraz zaufanych partnerów, którzy towarzyszą nam od początku istnienia firmy. Współpracujemy z najlepszymi, dzięki czemu nasi klienci otrzymują gwarancję najwyższej jakości usług. Profesjonalizm, rzetelność i zorganizowanie to cechy, które pozwalają nam z sukcesem realizować projekty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Misją naszej firmy jest zapewnienie klientom najwyższej jakości usług w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji oraz zdobycie pozycji lidera na rynku nieruchomości.

Zapraszamy na „OSIEDLE PIASKOWE” położone w Pruszowicach, miejscowości oddalonej zaledwie 1 km od Wrocławia. Malownicze osiedle, otulone lasami to wymarzony azyl dla miłośników życia blisko natury i blisko miasta zarazem. Rewelacyjna lokalizacja sprawia, że „OSIEDLE PIASKOWE” jest uznawana za jedną z najatrakcyjniejszych przestrzeni wokół stolicy Dolnego Śląska.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

BG JACHYM Nieruchomości logo
BG JACHYM Nieruchomości
Wrocław, Fabryczna, ul. Kowalska 63
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: