Berg Inwestycje logo

Berg Inwestycje

Rzeszów, al. Armii Krajowej 21
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Berg Inwestycje to marka będąca gwarancją nowoczesnej architektury. Realizujemy kameralne inwestycje w atrakcyjnych lokalizacjach zapewniając przy tym wysoki standard wykonania i terminowość realizacji. W naszych projektach stawiamy na trwałe i estetyczne rozwiązania materiałowo - projektowe przyjazne mieszkańcom. Przywiązujemy szczególną uwagę do wysokiej jakości wykończenia części wspólnych budynków i atrakcyjnego zagospodarowania terenu. Podczas budowy naszych inwestycji współpracujemy z najlepszymi specjalistami, co pozwala na zastosowanie najnowocześniejszych technologii w budownictwie. Co więcej, dbamy, by wszystkie zastosowane w budowie materiały były najwyższej jakości. Wyspecjalizowani architekci, doświadczeni pracownicy budowlani oraz skrupulatnie prowadzony przez nas nadzór inwestorski sprawiają, że oferowane przez nas nieruchomości to najwyższy standard w bardzo atrakcyjnej cenie. Każdy metr kwadratowy inwestycji mieszkaniowych jest szczegółowo przemyślany i zaplanowany, by jak najlepiej dopasować je do potrzeb nowoczesnych rodzin. Działamy szybko i solidnie, jednocześnie dbając o atrakcyjną ofertę cenową nieruchomości.

Posiadamy w sprzedaży 12 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Apartamenty Dworzysko
  gotowe
  Nasze inwestycje wyróżniają się nowoczesnym wyglądem oraz wyjątkową estetyką. Projekty łączą w sobie wysokiej klasy architekturę z ekonomicznymi rozwiązaniami i funkcjonalnością. Doskonałe rezultaty pracy są zasługą wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej oraz kompetentnych

  Apartamenty Dworzysko

  ul. Dworzysko 51A-51O , Rzeszów(5.7 km od centrum)
  Berg Inwestycje

Kontakt

Berg Inwestycje logo
Berg Inwestycje
Rzeszów, al. Armii Krajowej 21
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: