Berg Inwestycje logo

Berg Inwestycje

Rzeszów, al. Armii Krajowej 21
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Berg Inwestycje to marka będąca gwarancją nowoczesnej architektury. Realizujemy kameralne inwestycje w atrakcyjnych lokalizacjach zapewniając przy tym wysoki standard wykonania i terminowość realizacji.

W naszych projektach stawiamy na trwałe i estetyczne rozwiązania materiałowo - projektowe przyjazne mieszkańcom. Przywiązujemy szczególną uwagę do wysokiej jakości wykończenia części wspólnych budynków i atrakcyjnego zagospodarowania terenu.

Podczas budowy naszych inwestycji współpracujemy z najlepszymi specjalistami, co pozwala na zastosowanie najnowocześniejszych technologii w budownictwie. Co więcej, dbamy, by wszystkie zastosowane w budowie materiały były najwyższej jakości.

Wyspecjalizowani architekci, doświadczeni pracownicy budowlani oraz skrupulatnie prowadzony przez nas nadzór inwestorski sprawiają, że oferowane przez nas nieruchomości to najwyższy standard w bardzo atrakcyjnej cenie.

Każdy metr kwadratowy inwestycji mieszkaniowych jest szczegółowo przemyślany i zaplanowany, by jak najlepiej dopasować je do potrzeb nowoczesnych rodzin.

Działamy szybko i solidnie, jednocześnie dbając o atrakcyjną ofertę cenową nieruchomości.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Berg Inwestycje logo
Berg Inwestycje
Rzeszów, al. Armii Krajowej 21
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: