Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Benedom Sp. z o. o.

Benedom Sp. z o. o.

Mazowieckie, Pruszkowski, Piastów ul. Kujawska 28

Posiadamy w sprzedaży 58 nieruchomości w 1 inwestycji

Lista

W Woj. Mazowieckim

 • Kuźnia Piastowska

  Inwestycja Kuźnia Piastowska znajduje się w Piastowie, ul. Sowińskiego (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Benedom Sp. z o. o.. Inwestycja Kuźnia Piastowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 154 lokale mieszkalne o powierzchniach od 37 do 94 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Pruszkowski, Piastów, ul. Sowińskiego (1 km od Warszawy)
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Mieszkań: 58
  • Powierzchnia: 37 - 94 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4

O nas

Firmę Benedom stworzyliśmy wspólnie z grupą fachowców, którzy całe swoje dotychczasowe życie związali z szeroko pojętym budownictwem. Dlatego jesteśmy przekonani, że doświadczenia jakie wspólnie wnieśliśmy do firmy, zaowocują szeroką ofertą mieszkań spełniających Państwa marzenia i oczekiwania o solidnych i ładnych domach, zlokalizowanych w miłym i cichym otoczeniu, sprzyjającym relaksowi, będącym enklawą prywatności, ciszy i spokoju.Benedom działa na terenie Warszawy i okolic. Naszą dewizą jest “Jesteś u Siebie”, co rozumiemy przez dążenie do doskonałości i pełnego zadowolenia Naszych klientów. Wiemy jak ważną decyzją życiową są własne “cztery kąty”, dlatego przygotowujemy pełną ofertę mieszkaniową, która zadowoli najbardziej wymagających. W ofercie firmy znajdą się tak mieszkania w stanie “surowym” oraz dla tych z Państwa, którzy pragną szybko i sprawnie wprowadzić się do nowego mieszkania uruchomimy program wykończenia mieszkania “pod klucz”. Wykończone mieszkania będą proponowane Klientom w kilku możliwościach wykończenia z szerokim wachlarzem materiałów, kolorów czy konfiguracji pomieszczeń, co pozwoli Państwu stworzyć wymarzone miejsce zamieszkania. Realizowane przez Nas inwestycje wykonywane są w wysokim standardzie przy zachowaniu przystępnych cen. Pomagamy uzyskać bezpieczny kredyt hipoteczny. Celem firmy jest nowoczesna, wsłuchana w potrzeby Klientów, firma zapewniająca wysoki standard i  jakość oferowanych mieszkań oraz system finansowania zakupu nieruchomości pozwalający na zakup własnego mieszkania praktycznie wszystkim pracującym mieszkańcom naszego kraju. Aby to osiągnąć wspólnie z wiodącymi bankami i niezależnymi doradcami finansowymi opracowywane są, dostosowane do oczekiwań i możliwości klientów oraz oparte na najlepszych na rynku kredytach hipotecznych, programy zakupu mieszkań.

Zapytaj o ofertę

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie nieruchomość w tej inwestycji i inne podobne. Chcę otrzymywać od Property Group Sp. z o.o. e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Pruszkowski, Piastów
 • ul. Kujawska 28

+48 22 ...

+48 22 ...

Wiadomości na temat Benedom Sp. z o. o.

Więcej wiadomości