Belzacka PT Development Sp. z o.o. Sp.k. logo

Belzacka PT Development Sp. z o.o. Sp.k.

Piotrków Trybunalski, ul. Gabriela Narutowicza 18/2
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Belzacka PT Development Sp. z o.o. Sp.k. to jedna z 7 013 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim.

W swojej ofercie deweloper Belzacka PT Development Sp. z o.o. Sp.k. posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 27 m² do 76 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Belzacka City Park.Każda inwestycja Belzacka PT Development Sp. z o.o. Sp.k. posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 80 nieruchomości w województwie łódzkim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Belzacka PT Development Sp. z o.o. Sp.k..

Posiadamy w sprzedaży 80 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Belzacka City Park
  gotowe
  Osiedle „BELZACKA CITY PARK” to nowa i komfortowa przestrzeń Piotrkowa Trybunalskiego. Inwestycja jest zlokalizowana w samym centrum miasta. Szpaler drzew wzdłuż ulicy Belzackiej tworzą wyjątkową enklawę, w której można złapać oddech od miejskiego zgiełku.Inwestycja składa się z dwóch budynków realizowanych w dwóch etapach:I etap – budynek A – realizacja zakończona; wybudowanych zostało 117 mieszkańII etap – budynek B – realizacja rozpoczęta; wybudowanych zostanie 138 mieszkań.Osiedle „BELZACKA CITY PARK” to odpowiedź na dotychczasowe dylematy – co wybrać: centrum miasta, a może przedmieścia? Będąc w samym centrum miasta, odnajdziesz swoje miejsce oraz poczujesz spokój, komfort i relaks. To przestrzeń, w której będziesz kompletować nowe wspomnienia i doświadczenia.Osiedle „BELZACKA CITY PARK” oferuje funkcjonalność i wygodę:- plac zabaw- tereny zielone z zasadzoną roślinnością, trawnikami- taras ogólnodostępny na ostatniej kondygnacji- oświetlenie LED z czujnikami ruchu- zewnętrzne miejsca postojowe- stylowe klatki schodowe- dwie cichobieżne windy- stojaki na rowery- światłowód

  Belzacka City Park

  od 6 900 zł/m2
  ul. Belzacka 23 , Piotrków Trybunalski(0.2 km od centrum)
  Belzacka PT Development Sp. z o.o. Sp.k.

Kontakt

Belzacka PT Development Sp. z o.o. Sp.k. logo
Belzacka PT Development Sp. z o.o. Sp.k.
Piotrków Trybunalski, ul. Gabriela Narutowicza 18/2
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: