Baltic Investment Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k. logo

Baltic Investment Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.

Gdańsk, ul. Słowackiego 2b
O nas
Kontakt

Informacje o nas

W roku 1999 Baltic Investment Spółka z o.o. zakupiła 4 ha gruntu w Baninie gm. Żukowo.

Ze względu na dogodną lokalizację zapadła decyzja o zbudowania na tym terenie osiedla mieszkaniowego. Kilka lat trwał proces odrolnienia gruntów. Przygotowanie terenu pod budowę oraz prace geodezyjne i projektowe trwały ponad rok. Tyle samo czasu zajęło przygotowanie projektów domów oraz dobór najlepszych rozwiązań i technologii do zastosowania w trakcie budowy.

W trakcie prac przygotowawczych z Baltic Investment Sp. z o.o. powstała Baltic Investment Jerzy Starczewski i Wspólnicy Spółka Komandytowa (obecnie Baltic Investment Spółka z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa), która przejęła zarówno majątek jak i planowane działania budowlane Spółki z o.o.

W kwietniu 2008 roku rozpoczęto prace budowlane i zaczęło powstawać osiedle domów jednorodzinnych „Modrzewiowe Wzgórze”.

I etap budowy osiedla ”Modrzewiowe Wzgórze” został zakończony pod koniec 2011 roku – do dyspozycji mieszkańców oddaliśmy 10 starannie zaprojektowanych energooszczędnych domów jednorodzinnych. Wydzielone działki o powierzchni ok. 1000 m2 zapewnią przestrzeń wokół domu i pełne doświetlenie ogrodów. Całość została ogrodzona, a wewnętrzna droga osiedlowa zabezpieczona bramą wjazdową.II etap budowy osiedla „Modrzewiowe Wzgórze” realizujemy obecnie przy współpracy i według opatentowanego projektu domów jednorodzinnych szeregowych firmy Interfama Sp. z o.o.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddamy 20 domów. Nasza aktualna oferta jest prezentowana na stronie głównej.

Kontakt

Baltic Investment Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k. logo
Baltic Investment Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.
Gdańsk, ul. Słowackiego 2b
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: