Axpol Deweloper logo

Axpol Deweloper

Przeworsk, ul. Krasickiego 2/1
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma Axpol powstała w 1990r. Od 2001 działa na rynku lokali usługowych i nieruchomości komercyjnych. Obecnie firma Axpol deweloper rozszerza swoją ofertę w branży nieruchomości i realizuje projekty budowy i sprzedaży nowych lokali mieszkalnych w Przeworsku. Misją firmy jest budowanie niewielkich osiedli mieszkaniowych w mniejszych miejscowościach. Proponujemy dla naszych klientów mieszkania w niskiej zabudowie z własnym parkingiem i prywatną strefą rozrywki dla dzieci i dorosłych.

Współpraca z renomowanymi biurami architektonicznymi gwarantuje naszym projektom nowoczesną architekturę i wygodę odpowiadającą dzisiejszym oczekiwaniom rynku.

Wiemy jak ważną decyzją jest zakup własnej nieruchomości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli spokojni o zainwestowane przez siebie pieniądze. Jesteśmy również do dyspozycji po przekazaniu kluczy do mieszkania. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że nasze projekty będą nie tylko funkcjonalne, ale także sporządzone z wielką dbałością o szczegóły wykonawcze.

Wierzymy, że dzięki naszym kompetencjom i zaangażowaniu udaje nam się osiągać zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

Posiadamy w sprzedaży 3 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Mostowa - etap III
  gotowe

  Osiedle Mostowa - etap III

  od 5 200 zł/m2
  ul. Mostowa , Przeworsk(29 km od Rzeszowa)
  Axpol Deweloper

Kontakt

Axpol Deweloper logo
Axpol Deweloper
Przeworsk, ul. Krasickiego 2/1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: