Avista - Marcin Chomenko logo

Avista - Marcin Chomenko

otwocki, Żanęcin, Żanęcin 61
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Avista Domy to dynamicznie rozwijająca się firma dewelopersko – budowlana, która działa na rynku nieprzerwanie od 1999 roku. Nasze inwestycje realizujemy obecnie w miejscowości Malcanów, na terenie gminy Wiązowna.

Jesteśmy firmą rodzinną, osobiście angażujemy się w każdy etap realizacji projektu. Sami zamieszkaliśmy w pierwszym domu, który rok temu powstał na naszym nowym osiedlu.

Stworzyliśmy wykwalifikowany zespół, sprawdzonych już, współpracowników, z którym realizujemy wszystkie inwestycje. Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe. Projekty realizujemy w oparciu o nowoczesne technologie – przyjazne środowisku i naszym Klientom.

Działalność firmy rozpoczęliśmy od wykańczania i remontowania budynków oraz pustostanów na terenie gminy Centrum. Następnie, po pomyślnym zakończeniu wszystkich projektów, co potwierdzić możemy licznymi referencjami, zajęliśmy się budową domów. W zakres naszych usług wschodziło nadal remontowanie mieszkań. W 2007 roku wybudowaliśmy kompleks sześciu domków bliźniaczych w miejscowości Żanęcin.

Realizację inwestycji w Malcanowie rozpoczęliśmy w 2008 roku. Dzisiaj gotowych jest już szesnaście domów, cały czas powstają kolejne. Docelowo osiedle ma liczyć ich około sześćdziesięciu.

Kontakt

Avista - Marcin Chomenko logo
Avista - Marcin Chomenko
otwocki, Żanęcin, Żanęcin 61
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: