Avalon Development Group Sp. z o.o. logo

Avalon Development Group Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Podskarbińska 14
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Avalon Development Group zajmuje się realizacją inwestycji budowy domów jednorodzinnych oraz zespołów mieszkaniowych w Warszawie i okolicach.Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług.Nasz zespół składa się z profesjonalistów, których cechuje dokładność i pełne zaangażowanie w swoją pracę.

Misją Avalon Development Group jest budowa bezpiecznych i komfortowych domów dla zadowolonych klientów, którzy marzą o własnym zakątku. Nasze działania koncentrują się na stworzeniu atrakcyjnej alternatywy dla wszystkich, którzy pragną oddalić się od wielkomiejskiego zgiełku, by mieszkać pośród zieleni i ciszy, nie rezygnując przy tym z możliwości szybkiego i wygodnego dojazdu do centrum Warszawy.Realizowane przez nas projekty mieszkaniowe powstają z myślą o najbardziej wymagających, którym chcemy zaoferować odpowiedni styl, elegancję i wygodę na długie lata.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Avalon Development Group Sp. z o.o. logo
Avalon Development Group Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Podskarbińska 14
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: