Atriumdom logo

Atriumdom

piaseczyński, Lesznowola, ul. Gminnej Rady Narodowej 38
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym domu, a Państwa komfort, zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa to największa satysfakcja z naszej pracy.

Oferujemy domy jednorodzinne z własną działką w cichej i bezpiecznej okolicy pod Warszawą. Atrium jest nowo powstałym przedsięwzięciem jako kontynuacja wieloletniej działalności w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami.

Najważniejsze dla nas jest uznanie i zadowolenie naszych Klientów. Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach z Klientami. W trosce o wysoki standard oferowanych nieruchomości, na każdym etapie współpracujemy z doświadczonymi specjalistami.

Współpraca z renomowanym biurem architektonicznym dostarcza funkcjonalnych projektów domów z mnóstwem możliwości aranżacyjnych i pozwalających na łatwe dopasowanie przestrzeni do stylu życia i codziennych potrzeb. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanego kierownika budowy, który nadzoruje oraz koordynuje prace budowlane wykonawców. Współpraca z solidnymi wykonawcami i staranny dobór technologii i atestowanych materiałów rzutuje na wysoki standard oraz energooszczędność i ekologiczność domu.

Nasza działalność nie kończy się tylko na etapie realizacji inwestycji, oferowane nieruchomości przez kolejne 3 lata są objęte gwarancją i rękojmią.

Bierzemy odpowiedzialność za funkcjonalność i aranżacyjność wnętrz w naszych inwestycjach. Tworzymy i udostępniamy naszym klientom przemyślane i szczegółowe projekty co znacznie ułatwia i przyspiesza proces wykończenia domu.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Atriumdom logo
Atriumdom
piaseczyński, Lesznowola, ul. Gminnej Rady Narodowej 38
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: