Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

ATM Golf Estate Sp. z o.o. logo

ATM Golf Estate Sp. z o.o.

wrocławski, Bielany Wrocławskie, ul. Dwa Światy 1
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Spółka ATM Inwestycje Sp. z o.o. należy do Grupy kapitałowej ATM Grupa S.A. Firma jest spółką celową, dedykowaną do realizacji projektów inwestycyjnych i deweloperskich.

Portfolio projektowe ATM Inwestycje otwiera Osiedle Filmowe przy ul. Storczykowej i Lawendowej w Bielanach Wrocławskich, liczące łącznie 48 domów i lokali w zabudowie szeregowej oraz wybudowany w latach 2004-2008 kompleks 14 domów w zabudowie szeregowej przy ul. Dwa Światy w Bielanach Wrocławskich.

Olbrzymie uznanie klientów zyskał projekt Osiedli Przy Zamku. 103-metrowe, tradycyjne segmenty w zabudowie bliźniaczej realizowane w Ślęzie to odpowiedź na potrzeby rodzin marzących o wygodnej przestrzeni dla wszystkich członków rodziny, wielkim salonie z kominkiem i własnym ogródku. Łącznie w 4 kolejnych osiedlach budowanych w latach 2014-2019 powstało aż 100 jednostek!

Duży sukces odniosła także inwestycja Viva! Park, czyli osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w zacisznym zakątku wrocławskiego osiedla Wojszyce. I etap został wybudowany w 2019 roku.

W 2020 roku flagową inwestycję stanowi osiedle Błękitne Aleje przy ulicy Błękitnej w Bielanach Wrocławskich. Nowoczesna architektura i wyjątkowe rozwiązania architektoniczne dedykowane wymagającym klientom oraz harmonijna kompozycja zabudowy wielo- i jednorodzinnej to najważniejsze wyróżniki osiedla.

Nowością w ofercie dewelopera jest inwestycja Liryka Park. Osiedle 11 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej powstaje tuż przy południowej granicy Wrocławia. Eleganckie bryły o płaskich dachach, funkcjonalne i jasne wnętrza sprawiają, że nowe jednostki dedykowane są wymagającym rodzinom, poszukującym własnego podmiejskiego azylu. Trwająca od 2019 roku budowa zostanie ukończona w IV kwartale 2020 roku.

Posiadamy w sprzedaży 6 nieruchomości w 1 inwestycji

  • Domy Golfowe
    3 kw. 2024

    Domy Golfowe

    ul. Pod Lasem, Kryniczno, trzebnicki(2.1 km od Wrocławia)
    ATM Golf Estate Sp. z o.o.

Kontakt

ATM Golf Estate Sp. z o.o. logo
ATM Golf Estate Sp. z o.o.
wrocławski, Bielany Wrocławskie, ul. Dwa Światy 1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023