AT Construction logo

AT Construction

Tychy, Sienkiewicza 106 a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma AT Construction z siedzibą w Tychach, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę w segmencie budowy domów jednorodzinnych i usług budowlano-deweloperskich zaprasza Państwa do satysfakcjonującej współpracy.

Jeżeli jesteście Państwo właścicielami gruntów budowlanych bądź innych nieruchomości położonych na terenie Katowic, Tychów, Pszczyny oraz okolicznych Gmin i rozważają Państwo możliwość ich wspólnego zagospodarowania bądź sprzedaży, z przyjemnością nawiążemy z Państwem współpracę w tym zakresie gwarantując fachową i szybką obsługę oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej, oferujemy wolnostojące domy jednorodzinne w kilku ciekawych lokalizacjach a także dysponujemy wykwalifikowaną kadrą zapewniającą pełną i fachową obsługę procesu budowlanego.

Kontakt

AT Construction logo
AT Construction
Tychy, Sienkiewicza 106 a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: