ASA Development logo

ASA Development

Kraków, ul. Pilotów 29
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

ASA Development to inwestor o innowacyjnym i świeżym spojrzeniu na zapotrzebowania rynku mieszkaniowego. Przy planowaniu inwestycji zawsze uwzględnia aspekty najistotniejsze dla mieszkańców – subtelną estetykę, koegzystencję w otoczeniu oraz najwyższą jakość wykonania i terminowość. Misją ASA Development jest aby dzięki inwestycjom poziom życia mieszkańców osiągał ponadprzeciętne standardy. Więcej niż istotnym jest dla nich sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Rozumieją, że własne lokum jest najlepszą drogą do budowania przyszłości i osiągania sukcesów.

Zarząd Spółki tworzą osoby o różnorodnym i uzupełniającym się doświadczeniu deweloperskim. Zasiadają w nim m.in.:

Adam Pozner – autor sukcesu wielu inwestycji na terenie całego kraju, za które został uhonorowany nagrodami i tytułami, w tym Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku 2004 nagrodę "Złotego Sokoła" . Jego wieloletnie doświadczenie w branży, w połączeniu z dbałością o wysoką jakość inwestycji i zadowolenie klientów, wyróżnia go na tle innych polskich inwestorów. Zaufało mu tysiące mieszkańców, w tym społeczność największej krakowskiej inwestycji ostatnich lat – Osiedla Europejskiego.

Andrzej Łukasik – właściciel Prestige System, przedsiębiorstwa istniejącego na rynku budowlanym od ponad dekady, które współtworzyło liczne inwestycje handlowe, sportowe i mieszkaniowe m.in. krakowski Solvay Park oraz budynek w którym siedzibę ma Komisja Nadzoru Finansowego.

ASA Development to zespół specjalistów, którzy poprzez znajomość branży i pasję tworzenia ustanawiają nowe standardy w branży deweloperskiej.

Posiadamy w sprzedaży 13 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Myśliwska Solar Garden
  gotowe
  Inwestycja Myśliwska Solar Garden to trzy budynki, w których będzie znajdować się 157 komfortowych i nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni, tak aby wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich naszych Klientów – rodzin, par, singli. Budynki położone są w pobliżu atrakcyjnych terenów zielonych, takich jak Zalew Bagry oraz dwa parki. W okolicy funkcjonuje wiele przedszkoli i szkół. Inwestycja

  Myśliwska Solar Garden

  od 12 209 zł/m2
  ul. Myśliwska , Podgórze, Kraków(3.6 km od centrum)
  ASA Development

Kontakt

ASA Development logo
ASA Development
Kraków, ul. Pilotów 29
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: