Artois Developer logo

Artois Developer

Kobyłka, Nadmeńska 37
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Artois Developer Kobyłka Artur Skłodowski – mieszkania na sprzedaż, wykonuje i buduje kompleksowo od 2006 roku wielorodzinne budynki mieszkalne (bliźniaki, segmenty, domy czterorodzinne) na terenie gminy Kobyłka.

Przez 7 lat zrealizowaliśmy 3 inwestycje developerskich osiedli – mieszkania bezczynszowe. Łącznie 64 lokale mieszkalne na terenie całej gminy Kobyłka. Wszystkie osiedla położone są w zacisznych i przytulnych miejscach, z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni.

Budynki realizujemy w technologii tradycyjnej z wysokiej jakości materiałów. Szczególną uwagę zwracamy na solidne i estetyczne wykończenie Twojego mieszkania. Przy budowie zawsze kierujemy się starannością wykonania i ergonomią przestrzeni.

Kredyty hipoteczne i finansowanie Twojego mieszkania

Artois Developer współpracuje w zakresie pośrednictwa kredytów hipotecznych ze wszystkimi Bankami. Większość z nich przygotowała wyjątkową ofertę kredytu hipotecznego na zakup Twojego wymarzonego mieszkania.

Dzięki długoletniej współpracy i terminowej realizacji inwestycji developerskich osiedli mieszkaniowych, Banki proponują dla Ciebie najniższe marże.

Wiemy, jak bardzo ważne jest, abyś przeszedł komfortowo i bezpiecznie przez cały proces zakupu Twojego mieszkania! Dlatego nasi Specjaliści zapewniają Ci profesjonalną opiekę i negocjują dla Ciebie najkorzystniejsze warunki kredytowe.

Oferujemy Ci niezwykle dogodne warunki finansowania Twojego mieszkania, gdzie całość kosztów, aż do chwili odbioru klucza ponosi Developer. Ty dokonujesz ustalonej wpłaty dopiero w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Artois Developer logo
Artois Developer
Kobyłka, Nadmeńska 37
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: