ARIA Development logo

ARIA Development

Legionowo, Ul. Warszawska 60B
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

ARIA Development to jedna z 7 064 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Legionowie.

W swojej ofercie deweloper ARIA Development posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 30 m² do 77 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Osiedle Natura 2.Każda inwestycja ARIA Development posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 38 nieruchomości w województwie mazowieckim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z ARIA Development.

Posiadamy w sprzedaży 38 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Natura 2
  gotowe
  Nowe Osiedle Natura 2 to miejsce dla osób lubiących spokój, bliskość przyrody oraz funkcjonalne i ekologiczne rozwiązania. W ramach 3-etapowej, przepełnionej zielenią inwestycji, powstaje sześć czterokondygnacyjnych budynków z windami i podziemnymi garażami. W ofercie jest 230 mieszkań o metrażach od 29 do 76 m2. Niewygórowana cena za metr kwadratowy pozwala na kupno mieszkania niemal dwa razy większego, niż w Warszawie.Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkania są przestronne, pokoje ustawne i doskonale doświetlone. Lokale na parterze posiadają ogródki, wszystkie powyżej parteru-balkony. Na parterze zaprojektowano przedszkole i lokale usługowe. Części wspólne osiedla zasili zielona energia z paneli fotowoltaicznych, a wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w systemy inteligentnego domu ARIA ECO SMART. Centralny punkt osiedla to duży i komfortowy plac zabaw, który wraz z licznymi terenami zielonymi stworzy unikatowy ekosystem sprzyjający spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

  Osiedle Natura 2

  ul. Kościelna , Wieliszew, legionowski(8.1 km od Warszawy)
  ARIA Development

Kontakt

ARIA Development logo
ARIA Development
Legionowo, Ul. Warszawska 60B
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: