Apm Developer logo

Apm Developer

Swarzędz, ul.Cieszkowskiego 22B
O nas
Kontakt

Informacje o nas

APM jest odpowiedzią na współczesne potrzeby profesjonalnej, specjalistycznej i kompleksowej obsługi nieruchomości. Odpowiedzią dla ludzi, którzy marzą o własnym domu, ale z różnych przyczyn nie są w stanie organizować i nadzorować tego przedsięwzięcia. APM świadczy kompleksowe usługi począwszy od wyboru i wykonania projektów budowlanych, doradztwo organizacyjno-prawne przy zdobywaniu wszelkiego rodzaju dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę, zaopatrzenie w materiały budowlane, organizację budowy oraz jej realizację w zależności od potrzeb klienta.

Charakteryzuje nas fachowość i wysokie tempo pracy. Stabilna polityka kadrowa pozwoliła stworzyć interdyscyplinarny zespół specjalistów. Posiadamy różnorodne i bogate doświadczenia z zakresu projektowania i budowy domów jednorodzinnych , doradztwa inwestycyjnego, prowadzimy aktywny kontakt z hurtowniami budowlanymi, podwykonawcami oraz cechuje nas konsekwentna polityka własnego rozwoju.

Od samego początku istnienia firmy założyliśmy, że naszym celem nie jest wielkość firmy i ilość wykonanych metrów kwadratowych, lecz jakość i wysoki poziom zadowolenia klientów.

Starając się o uznanie Inwestorów Firma stosuje zasady : solidności , fachowości wykonania zleconych prac.

Nasze doświadczenie w połączeniu z doskonałą znajomością rynku budowlanego oraz fachowym doradztwem, czyni nas poważnym i rzetelnym partnerem

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Apm Developer logo
Apm Developer
Swarzędz, ul.Cieszkowskiego 22B
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: