Apartamenty z Duszą logo

Apartamenty z Duszą

Poznań, ul. Jarochowskiego 8/5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nasza firma przygotowuje do realizacji cztery niezależne projekty deweloperskie: konstrukcję nowych budynków mieszkalnych z lokalami użytkowymi i garażami podziemnymi oraz rewitalizacje istniejących kamienic z wymianą instalacji i kapitalnym remontem, budową wind i podziemnych miejsc parkingowych. Nazwa “Apartamenty z Duszą” oddaje w pełni charakter planowanych obiektów i – podobnie jak ukończone już inwestycje – wyznacza jedyny w swoim rodzaju standard dla przyszłych rezydencji i lokali użytkowych.

Oprócz sprzedaży mieszkań, lokali użytkowych i podziemnych miejsc parkingowych oferujemy także na sprzedaż kompletne pakiety: działki/kamienice wraz z zatwierdzonymi warunkami zabudowy i gotowymi projektami architektonicznymi zgodnymi z zaleceniami miejskiego konserwatora zabytków.

Kontakt

Apartamenty z Duszą logo
Apartamenty z Duszą
Poznań, ul. Jarochowskiego 8/5
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: