Amrobud logo

Amrobud

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma AMROBUD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w roku 2014. Głównym obszarem działania spółki były zadania związane ze wznoszeniem budynków i wykonywaniem prac remontowych. W roku 2018 obecni udziałowcy nabyli 100% udziałów w AMROBUD sp. z o.o. i w roku 2019 powołali do życia spółkę AMROBUD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Pierwszym przedsięwzięciem deweloperskim spółki komandytowej było wybudowanie w Szklarskiej Porębie dwóch budynków mieszkalnych. Budynki są zlokalizowane przy ulicy Ludwika Waryńskiego. Na dziś inwestycja dobiega końca a wszystkie wybudowane lokale mieszkalne zostały sprzedane. Szczegółowe informacje na temat inwestycji w Szklarskiej Porębie są dostępne na naszej stronie internetowej. Jako współwłaściciele firmy Amrobud posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. W lokalizacji Waryńskiego w Szklarskiej Porębie wybudowaliśmy w latach 2015-2019, 64 lokale mieszkalne. Inwestycja ta była prowadzona przez firmę pod nazwą Apartamenty Szklarska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Mamy w naszej grupie wspólnika, który posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu zadań deweloperskich. Jako deweloper wybudował na obszarze miasta Jelenia Góra ponad 200 domów jednorodzinnych oraz kilka innych obiektów użyteczności publicznej.

Obecnie planujemy budowę czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Jeleniej Górze. Łącznie mamy zamiar wybudować 92 mieszkania. Inwestycja jest na etapie projektowania. Rozpoczęcie prac budowlanych planujemy na czwarty kwartał 2020 roku. Zakończenie budowy pierwszego budynku planujemy nie później niż w pierwszym kwartale 2022 roku. Informacje o nowej inwestycji w Jeleniej Górze są dostępne na naszej stronie internetowej w zakładce inwestycje Dębowa Aleja.

Posiadamy w sprzedaży 9 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Dębowa Aleja
  3 kw. 2023
  Apartamenty Aleja Dębowa to idealna propozycja dla osób szukających kameralnej zabudowy oraz estetycznych, niebanalnych rozwiązań architektonicznych, zapewniających najwyższy komfort życia. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się przestronnymi i funkcjonalnymi wnętrzami oraz pełną soczystej zieleni i nowoczesnych udogodnień przestrzenią osiedla. Budynki umiejscowione są w otoczeniu

  Dębowa Aleja

  ul. Spółdzielcza , Jelenia Góra(0.9 km od centrum)
  Amrobud

Kontakt

Amrobud logo
Amrobud
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: