Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Alisma Construction S.A. logo

Alisma Construction S.A.

Warszawa, ul. Rzymowskiego 19
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Na rynku budowlanym działa wiele firm wykonawczych. Jeśli jednak potrzebują Państwo Generalnego Wykonawcy, który jednocześnie posiada własny potencjał w zakresie wykonawstwa wszystkich robót budowlanych i instalacyjnych, gwarantuje wysoką jakość wykonania i jest rzetelnym i solidnym partnerem w procesie inwestycyjnym – to nie szukajcie dalej. ALISMA CONSTRUCTION S.A. sprosta Waszym oczekiwaniom. Zapewniamy, że możemy być partnerem który nie zawodzi.

Początki działalności firmy sięgają roku 1983 kiedy to powołane zostały do życia dwa stosunkowo niewielkie zakłady rzemieślnicze działające w branży budowlanej. Zakłady te świadczyły usługi w zakresie wykonawstwa robót budowlanych i remontowych dla klientów indywidualnych i jako podwykonawca robót na większych inwestycjach. W roku 1990 nastąpiło połączenie tych zakładów i powołanie spółki z o.o. pod aktualną nazwą. Od tego czasu firma podejmowała się poważniejszych zadań występując jako wykonawca robót budowlano – montażowych w pełnym zakresie. W 1996r. ALISMA CONSTRUCTION przyjęła obecną formę prawną tj. spółki akcyjnej.

Od 1996r. firma podejmuje się kompleksowej realizacji obiektów budowlanych w systemie Generalnego Wykonawstwa. Od tego czasu datuje się systematyczny rozwój potencjału wykonawczego firmy w tym wyposażenia w maszyny i urządzenia do wykonywania robót budowlanych i instalacyjnych oraz wzrost zatrudnienia pracowników.

Dziś ALISMA CONSTRUCTION S.A. realizuje w systemie Generalnego Wykonawstwa średnie i duże obiekty budowlane, głównie w zakresie budownictwa mieszkaniowego, wielorodzinnego z pełną towarzyszącą tym obiektom infrastrukturą zewnętrzną.

W ostatnich 8 latach firma realizowała głównie duże i średnie inwestycje z zakresu budownictwa mieszkaniowego, biurowego i usługowego o kubaturze ogółem 500.000m3 i powierzchni ok. 170.000m2.

ALISMA CONSTRUCTION S.A. działając na rynku budowlanym w Warszawie od 25 lat (w tym 13 lat jako spółka akcyjna) dopracowała się grona sprawdzonych i wiarygodnych dostawców, co pozwala nam na podejmowanie się generalnego wykonawstwa małych, średnich i dużych inwestycji oraz realizowania ich w sposób zadowalający naszych inwestorów.

Dzięki dobrej i stabilnej sytuacji finansowej firma cieszy się dużym zaufaniem na rynku budowlanym zarówno wśród inwestorów jak i dostawców materiałów. Zrealizowane dotychczas inwestycje zyskały wysokie oceny u inwestorów zarówno w zakresie ich wykonywania jak i terminowości realizacji.

Kontakt

Alisma Construction S.A. logo
Alisma Construction S.A.
Warszawa, ul. Rzymowskiego 19
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023