Algrunt Inwestycje logo

Algrunt Inwestycje

Poznań, ul. Bukowa 8a/3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Algrunt Inwestycje jest firmą inwestycyjną z siedzibą w Poznaniu utworzoną w 2008r. w celu realizacji średniej wielkości przedsięwzięć z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Firma Algrunt Inwestycje stanowi kontynuację działań Przedsiębiorstwa Remontowo- Budowlanego założonego w 1990r. Dwudziestoletnie doświadczenie budowlane, wysoka estetyka wykończenia i rzetelność w działaniu stanowią najlepszą rekomendację naszej firmy. Wszystkie wykonywane przez nas inwestycje znajdują się na terenie Poznania w prestiżowych lokalizacjach.

Firma Algrunt Inwestycje jako generalny inwestor i jednocześnie wykonawca daje swoim klientom gwarancje wysokiej jakości terminowości wykonywanych prac oraz możliwość dostosowania się do indywidualnych życzeń. Realizujemy modyfikacje projektów do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Każdy projekt traktowany jest bardzo indywidualnie i nadzorowany osobiście przez właścicieli, którzy w budowę domów wkładają całe swoje wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Algrunt Inwestycje logo
Algrunt Inwestycje
Poznań, ul. Bukowa 8a/3
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: