Ajsi Development

Ajsi Development

Mazowieckie, Żyrardowski, Żyrardów ul. 1go Maja 88c

O nas

AJSI DEVELOPMENT to prężnie rozwijająca się firma developerska, która na rynku domów wielorodzinnych rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku. Budowa domów wielorodzinnych to nasza specjalność.

Osiedle mieszkaniowe Słoneczny Staw 2 znajduje się w malowniczej okolicy przy ul. Mieczysławowska 10. Jest to idealne miejsce do zamieszkania zarówno dla całej rodziny, jak również dla osób poszukujących ciszy i spokoju.
Dbamy o niepowtarzalność naszych inwestycji, które cechuje nowoczesna architektura oraz przestronne wnętrza. Oferujemy funkcjonalne, atrakcyjne i eleganckie mieszkania.

AJSI DEVELOPMENT - Firma deweloperska z Żyrardowa gwarantuje bardzo wysoki standard lokali mieszkalnych w nowoczesnej technologii. Naszym priorytetem jest osiągnięcie rzetelnego i wysokiego stopnia zaufania publicznego mieszkańców Żyrardowa i okolic, zbudowanego na bazie pozytywnych opinii obecnych i przyszłych klientów. Aby sprostać oczekiwaniom nowych nabywców, każde mieszkanie może zostać dostosowane do potrzeb indywidualnego nabywcy /klienta.

Zapewniamy:
atrakcyjną cenę, konkurencyjną, a nawet niższą.
dobrą lokalizację
funkcjonalny rozkład pomieszczeń
miejsca garażowe
komórki lokatorskie
przestronne balkony oraz tarasy
innowacyjne technologie

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Twój maksymalny budżet