ADT s.c. logo

ADT s.c.

Grudziądz, ul. Śląska
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jest to spółka deweloperska, córka działającej od 10 lat na ogólnopolskim rynku budowlanym Firmy Budowlano-Usługowej ADT, która jest jednocześnie Generalnym Wykonawcą nowego osiedla.

Realizując nasze inwestycje wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów budując w ciekawych lokalizacjach wygodne i zarazem funkcjonalne domy oraz mieszkania. Dbałość o każdy szczegół, indywidualne podejście do klienta, fachowość i terminowa realizacja inwestycji stanowią podstawę naszych działań i wpływają na kształtowanie naszej pozycji na rynku mieszkaniowym.

Motorem naszych działań jest zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług stąd też wybieramy wyłącznie sprawdzone technologie i materiały. Gwarancją solidnego wykonania i terminowości realizacji inwestycji są składające się z fachowców ekipy budowlane.

Rzetelność i bezpieczeństwo inwestycji to główne cele jakie sobie stawiamy dlatego też współpracujemy z pewnymi kontrahentami i dostawcami.

Kontakt

ADT s.c. logo
ADT s.c.
Grudziądz, ul. Śląska
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: